Služby

Neustále se snažíme zkvalitňovat naše služby, a to s pomocí plně kvalifikovaných trenérů a profesionálního vybavení.
Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší obliba našeho klubu u dětí i jejich rodičů.

Pronájem tělocvičen

Hledáte volnou tělocvičnu pro vaši sportovní aktivitu? Tak neváhejte a kontaktujte nás.

Máme haly pro více druhů sportů, př. basketbal, volejbal, fotbal, florbal, kolová, tancování, atd.

Pronájem beach volejbalového hřiště

Cena:

• 8:00 - 16:00 - 120 kc/hod
  • 16:00 - 21:00 - 150 Kč/hod

Permanentky (červen - září)

• 1 800 Kč (po-pá, 16:00 - 21:00)
  • 1 500 Kč (ostatní časy)

Kontakt:
Ing. Daniel Matoška
(+420) 724 175 904

HORO chata v Bedřichově

Hledáte chatu k pronájmu na horách?

Nabízíme pronájem HORO chaty v Bedřichově. Kapacita chaty je 18 osob. Vlastní parkoviště.

Ceník ke stažení - tlačítko

Máte u nás zápas, turnaj nebo trénink a potřebujete ubytovat?

Nabízíme celoroční ubytování turistického typu přímo v budově TJ Lokomotiva Liberec.

Nábory

Chcete se stát členem našeho klubu a zapojit se do našich aktivit? Přijďte na nábor a seznamte se s naším klubem.

Každý rok pořádáme nábory do různých věkových kategorií. Přijďte a staňte se naším členem!

Zapůjčení vybavení

Začátečníkům nabízíme možnost zapůjčení vybavení.

Zcela si uvědomujeme, že je zbytečné zakupovat drahé vybavení, když si ještě nejste jisti, zda je pro Vás tento sport tím pravým. Nabízíme proto možnost zapůjčení vybavení.

Restaurace Depo

V objektu TJ je připravena restaurace pro Vaše občerstvení.

Čtyři druhy piva | předkrmy, polévky, hotovky, minutky | oddělený kuřácký a nekuřácký prostor | videoprojekce sportovních přenosů |  terasa, salonek | firemní nebo soukromé akce