Služby

Neustále se snažíme zkvalitňovat naše služby, a to s pomocí plně kvalifikovaných trenérů a profesionálního vybavení.
Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší obliba našeho klubu u dětí i jejich rodičů.

HORO chata v Bedřichově

Hledáte chatu k pronájmu na horách?

Nabízíme pronájem HORO chaty v Bedřichově. Kapacita chaty je 18 osob. Vlastní parkoviště.

Máte u nás zápas, turnaj nebo trénink a potřebujete ubytovat?

Nabízíme celoroční ubytování turistického typu přímo v budově TJ Lokomotiva Liberec.

Nábory

Chcete se stát členem našeho klubu a zapojit se do našich aktivit? Přijďte na nábor a seznamte se s naším klubem.

Každý rok pořádáme nábory do různých věkových kategorií. Přijďte a staňte se naším členem!

Zapůjčení vybavení

Začátečníkům nabízíme možnost zapůjčení vybavení.

Zcela si uvědomujeme, že je zbytečné zakupovat drahé vybavení, když si ještě nejste jisti, zda je pro Vás tento sport tím pravým. Nabízíme proto možnost zapůjčení vybavení.

Restaurace Depo

V objektu TJ je připravena restaurace pro Vaše občerstvení.

Čtyři druhy piva | předkrmy, polévky, hotovky, minutky | oddělený kuřácký a nekuřácký prostor | videoprojekce sportovních přenosů |  terasa, salonek | firemní nebo soukromé akce