Novoroční výstup na Ještěd 2021

Pořadatelé novoročního výstupu z Oddílu turistiky KČT Lokomotiva Liberec přehodnotili svědomitou přípravu organizace této významné turistické akce, která v podstatě jako jedna z největších zahajuje novou turistickou sezonu v Libereckém kraji.

Vzhledem k neustále zhoršujícím se koronavirovým stavem, bylo rozhodnuto tuto akci na Nový rok 2021 zrušit. Po 45 letech konání této oblíbené akce za každého i velmi špatného počasí, si uvědomujeme případně možné zdravotní riziko a poprvé výstup s těžkostí rušíme. Vždy máme připravené originální pamětní listy, nové kovové odznaky, nové absolventské turistické vizitky, odznaky "Novoročního čtyřlístku KČT" na podporu budování turistických cest a zázemí pro zdravotně postižené. Na tomto výstupu jsme měli přivítat m.j. již 45000. účastníka. Pamatujeme i na doprovod - čtyřnohé miláčky, které jejich majitelé mohou vybavit novoročními "HAF HAF" visačkami.

Věříme, že příští rok bude lépe a uspořádáme další 47. ročník 1.1.2022 aktivně již bez obav.

Za kolektiv pořadatelů


Bořivoj Pohl
předseda oddílu turistiky KČT Lokomotiva Liberec

Jaký byl Novoroční výstup na Ještěd 2019

Jaký byl Novoroční výstup na Ještěd 2018

Jaký byl Novoroční výstup na Ještěd 2017